Affiliate

Login: https://test.extasica.com/wp-login.php Po přihlášení znovu klikněte na link “Affiliate” v zápatí.

1. Rádi přivítáme nové affiliate partnery. Při registraci affiliate partnera nehodnotíme kvalitu Vašich příspěvků a článků, ani místo, kde prezentujete. Pouze ověříme, zda opravdu prezentujete mediální obsah pro veřejnost či alespoň určitou skupinu lidí. Ozvěte se nám emailem či telefonicky a my Vás zaregistrujeme.

2.  Odměna činí 10% z obratu zboží (bez DPH a dopravy). Dostanete provizi za každého zákazníka, který k nám zavítá z Vašeho odkazu, a do 30 dnů nakoupí, ledaže tento zákazník vrátí zboží, odstraní cookies ze svého prohlížeče nebo později, ale ještě před nákupem klikne na odkaz jiného affiliate partnera (velmi nepravděpodobné). Započte se i provize při použití obecného linku afillate partnera či linku na konkrétní produkt, ikdyž zákazník nakonec koupí zcela jiné produkty než odkazované. Platnost cookies pro provize je 30 dnů. Affiliate rozhraní automaticky zaznamenává návštěvy konverze a odměny affiliate partnera (jednotlivě i součet) a po přihlášení je zobrazí affiliate partnerovi.

3. Váš unikátní “obecný” affiliate link na web sexshop Extasica dostanete přidělený při registraci. Váš unikátní affiliate link na konkrétní stránku či konkrétní produkt vytvoříte snadno a intuitivně po přihlášení v našem webovém rozhraní (vložením původního https linku konkrétní stránky či produktu do řádku pro vytvoření Vašich affiliate linků pro konkrétní produkt či stránku).

4. Při žádosti o výplatu odměny affiliate partner vystaví fakturu nebo požádá Extasica, aby s vystavením faktury pomohla.

5. Affiliate partner může zakoupit hračky s 10% slevou vyjma vibrátorů. Extra sleva na recenzované hračky se sjednává individuálně dle kvality a vlivu Vašich posledních recenzí a dle ceny hračky a může dosáhnout až 100%.

6. Affiliate program a slevy neplatí pro vibrátory a stroje.

7. Účet affiliate je smazán a spolupráce ukončena po 3 měsících bez konverze. Přiznané odměny budou vyplaceny před smazáním.

Změnu podmínek v neprospěch affiliate partnera se zavazujeme oznámit zde 30 dní dopředu. Affiliate program spuštěn 9.11.2020

Zadejte produkt, který chcete vyhledat, a stiskněte enter.